Tłumacz angielskiego. Tłumacz angielski, Tłumaczenia angielskiego, Tłumaczenia angielski, Tłumacz polsko angielski, Tłumacz przysięgły angielskiego


Menu główne:


Zamówienia

Zamówienie

Krok pierwszy- Wycena dokumentu.

Dokument można dostarczyć :

- emailem: biuro@tlumacz-angielskiego.info

- pocztą

Po przesłaniu dokumentu do wyceny, poinformujemy o cenie i terminie realizacji zlecenia. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.Krok drugi- Zlecenie tłumaczenia.

Po zapoznaniu się z naszą ofertą i podjęciu decyzji o współpracy dokonują Państwo przedpłaty na nasze konto. Procedura ta obowiązuje przy pierwszych trzech zleceniach. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu lub zaksięgowaniu przelewu rozpoczynamy tłumaczenie dokumentu. Gotowe tłumaczenie odsyłamy e-mailem, faksem, pocztą lub kurierem.

W przypadku tłumaczeń przysięgłych odsyłamy je listem priorytetowym lub kurierem za dodatkową opłatą. Ponieważ współpracujemy z tłumaczami z całej Polski zawsze po wykonaniu zlecenia potrzebny jest czas około 1-2 dni roboczych na dostarczenie pocztą lub kurierm dokumentów bezpośrenio do klienta lub do naszego biura w przypadku chęci odbioru osobistego.

Ewentualna reklamacja powinna zostać złożona pisemnie lub pocztą elektroniczną w terminie 14-tu dni od daty otrzymania tłumaczenia.W przypadku uznania reklamacji Biuro Tłumaczeń zobowiązuje się do nieodpłatnego wykonania poprawek w tłumaczeniu.W przypadku tłumaczenia w trybie ekspresowym Biuro Tłumaczeń nie ponosi odpowiedzialności za błędy w tłumaczeniu.Tłumacz angielskiego 2009 | biuro@tlumacz-angielskiego.info

Powrót do treści | Wróć do menu głównego